وب سایت ایساتیس که با هدف کارآفرینی و راه اندازی استارت اپ های جدید کار خود را شروع کرده بوده است به تازگی فعالیت های زیادی در راستای آموزش طراحی سایت و سئو انجام داده است که در اینجا شما را به مطالعه به مطالعه برخی از فعالیت های این گروه دعوت می نماییم.

 

 
شرکت طراحان نوین ایساتیس کار خود را از سال 1382 با برنامه نویسی تحت وب و طراحی وب سایت آغاز کرد،فعالیت های اصلی این شرکت طراحی و راه اندازی سایت، سئو و بیهنه سازی سایت، بازاریابی اینترنتی ( افزایش سود سایت )، برندسازی، و راه اندازی استارت آپ جدیدمی باشد.ایساتیس با دارا بودن تیم متخصص و مجرب متشکل از روانشناسان و بازاریابان حرفه ای آماده انجام پروژه های شما از طراحی سایت تا تقویت برند و به سود رسانی آن می باشد.همان طور که می دانید برای موفقیت در اینترنت و دنیای مجازی داشتن یک وب سایت مناسب ضروروی می باشد. گروه پویاوب در امر طراحی وب سایت به عوامل مهمی مانند روانشناسی رنگ ها درطراحی توجه می کند. نکته مهمتر آن که ایساتیس با استفاده از ایده های جدید محیطی را برای موفقیت یک مجموعه پدید می آورد.
 
 
طراحی و راه اندازی سایت:
طراحی سایت توسط شرکت ایساتیس به صورت کاملا داینامیک صورت می گیرد و کلیه وب سایت ها دارای سیستم مدیریتی می باشند تمامی وب سایت های طراحی شده با تکنولوژی های روز دنیا بهینه سازی شده برای موتورهای جست و جو می باشندو این وب سایت ها می توانند با کمی فعالیت رتبه خوبی را در نتایج موتورهای جستجو به دست آورند، ایساتیس دارای تیم تخصصی طراحی گرافیکی و برنامه نویسی نیز می باشد.
 
سئو و بهینه سازی سایت:
یکی از خدمات ایساتیس سئو و بهینه سازی سایت ها می باشد. سئو سایت از تکنیک های مهم بازاریابی به شمار می آید و از آنجایی که امروزه مردم 85% از اطلاعات خود را از موتورهای جست و جو دریافت می کنند، صورت انتخاب کلمات کلیدی مناسب می تواند موفقیت های زیادی را برای یک سایت به همراه داشته باشد. در این پلن متخصصین ایساتیس پس از آنالیز وب سایت بهترین کلمات کلیدی آن را سئو و بهینه می کنند.
 
 
 
بازاریابی اینترنتی ( افزایش سود سایت ):
 با ورود به عصر اینترنت دنیای بازاریابی نیز دچار تحولات عظمیمی گشت. و البته کار بازاریابان نیز به مراتب آسان تر گشت. امروزه وب سایت های بزرگی مانند آمازون و ebay در فروش اینترنتی محصولات خود حتی از شرکت ها و کارخانه های بزرگی که به صورت آفلاین کار می کنند پیشی گرفته اند و این نشان دهنده رشد اینترنت در چند سال اخیر می باشد، در پلن بازاریابی اینترنتی، شرکت ها کاربازاریابی اینترنتی خود را به صورت کامل به ایساتیس می سپارند و ایساتیس با استفاده تکنیک های بهینه سازی و ایمیل مارکتینگ مخاطبین سایت را افزایش می دهد و سپس بعد از نصب پکیج آماری گوگل آنالیز نرخ سود وب سایت را افزایش می یابد. این پلن برای تمامی صنف ها از جمله سایت های فروشگاهی، سایت های آموزشگاهی، سایت های تبلیغاتی، سایت مجلات، سمینارها، تورهای مسافرتی، املاک، نمایشگاه ها و ... صورت می گیرد.
 
برندسازی:
یکی از سرویس های ایساتیس برندسازی برای کارخانجات، شرکت ها، اساتید و حتی افراد هنرمند می باشد.در دنیای اینترنت و آنلاین ساختن و به شهرت رساندن یک برند بسیار، بسیار آسان تر از برندسازی در دنیای آفلاین می باشد. مشتریان این هزاره بسیار سخت گیر تر از قبل شده اند و دوست دارند از برندهای معروف خرید خود را انجام دهند از این رو برندسازی می تواند موفقیت های زیادی را برای یک شرکت به همراه داشته باشد. در این پلن برند مورد نظر توسط متخصصین ایساتیس کارشناسی می شود، رقبای آن برند نیز مورد بررسی قرار می گیرند و پس از آن با استفاده از تکنیک های برندسازی( تقویت برند با استفاده از شبکه های اجتماعی) پروسه برندسازی آغاز می شود.
 
 
 
راه اندازی استارت آپ جدید ( ایده های نو):
راه اندازی استارت آپ جدید در کشور ایران امری تازه جا افتاده ای می باشد و هنوز به طور کامل فرهنگ سازی در این زمینه انجام نشده است. در دنیای کنونی که زمان باارزش ترین سرمایه به شمار می آید، آزمون و خطا دیگر معنایی ندارد و هر پروژه ی جدیدی باید با برنامه ریزی کامل شروع شود. گروه ایساتیس دارای تجربه کافی در این امر می باشد و شما می توانید با همکاری با این گروه پروژه نوین خود را آغاز کنید. این پروژه می تواند برای افزایش فروش یک شرکت، راه اندازی یک سیستم جدید در شرکت و یا یک پروژه تبلیغاتی کاملا جدید با استفاده از ایمیل مارکتینک و سئو باشد.
 
عزیزان می توانند برای دانلود کتاب سئو و بهینه سازی سایت، تماشای آموزش های ودیویی و مطالعه مقالات آموزش سئو، طراحی سایت به وب سایت www.isatise.com مراجعه نمایند.
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی